אודות המשרד

משרד שפי ניסימוב ושות' נוסד בשנת 1993 לאחר פרישתו של אבי מעבודתו ברשות המיסים שם התמחה במחלקת קבלנים ומפעלים מאושרים. בקיץ 97 הצטרף למשרד אייל, לאחר תקופה בה שימש כמנהל כספים בקבוצת האחים עופר.
אבי ואייל שותפים לדרך מבחינה מקצועית, אך גם מבחינת השליחות והחזון הכרוכים במקצוע. ההכרה בחובה למתן יחס אישי ומקצועי לכל לקוח ולקוח. השאיפה למיצוי הפוטנציאל העסקי הגלום בכל עסק וחברה. ההקפדה על טוהר המספרים ועמידה על מתן מלוא הזכויות למנהלי העסקים ועובדיהם. הינם נר לרגלי שותפי המשרד וכלל עובדיו.
משרד שפי ניסימוב ושות' המונה כ 25 עובדים, מעסיק רואי חשבון ואנשי מקצוע נוספים, בעלי ידע רחב בחשבונאות, בחוקי המס השונים, דיני תאגידים, דיני עבודה וכדומה. בהתאם מספק משרדנו מגוון רחב של שירותים פיננסיים, ליווי עסקי, שירותי ביקורת לחברות וגופים עסקיים נוספים. שרות מיקור חוץ לחשבות והנהלת חשבונות שוטפת לרבות חשבות שכר ויחסי עבודה.
משרד שפי ניסימוב ושות' מתאפיין בשרות אישי ואדיב במטרה משותפת למקסם את הביצועיים העסקיים בכל עסק ועסק רואי החשבון במשרדנו משמשים מורי דרך להצלחת עסקיך. שותפי המשרד ייבנו ביחד עם מנהלי העסקים תוכנית עבודה מגובשת המגדירה מראש את אסטרטגית הפעולה של העסק לטווח קצר ולטווח ארוך.

הכירו את השותפים במשרד

אבי ניסימוב

Founding Partner
ניסימוב אבי מתמחה במיסוי בעל ניסיון עשיר במיסוי בינלאומי תכנוני מס של מיזוגים, רכישות, ליווי של עסקאות משלב גיוס הון, תכנון מס והטיפול החשבונאי הנדרש. כמו גם השתתף במספר רב של הנפקות וליווי חברות בגיוס הון.
קרא עוד