ניהול סיכונים

כל עסק נחשף במהלך חייו לאירועים אשר עלולים לגרום לו נזק ובמקרי קיצון לשיתוק מוחלט של פעילות הארגון. כדי למזער את החשיפה, על הארגון להיות מודע לסיכונים ולהיערך אליהם בהתאם. ניהול סיכונים בארגון הינו תהלי שמטרתו איתור והערכת החשיפה של הארגון לסיכונים שונים ומתן מענה הולם לשם הפחתת הסיכונים בזמן אמת. הוא נועד על מנת לשמר את הארגון ולשמור על יציבותו ורווחיותו. בעידן של חוסר וודאות הופך ניהול הסיכונים לקריטי ומהותי ביותר.

שפי ניסימוב ושות' מסייעת ללקוחותיה בניהול סיכונים ובונה תהליך מותאם אישית שנותן מענה. תחום זה של חיבור יחידות עסקיות תוך העברת השליטה ושינוי מבנה בחברות דורש פתרון מעמיק. האפשרות הראשונה הינה עסקה מסוג מיזוג והאפשרות השנייה הינה עסקה מסוג הצעת רכש.

משרדנו מציע סל שירותים כולל לביצוע עסקת מיזוג ורכישה החל משלבי התכנון, דרך יישום וסגירת העסקה. למשרד צוות בעל ניסיון מעשי עשיר בתחום הפיתוח העסקי, ייעוץ אסטרטגי ומימון תאגידי. למשרדנו הכרות עם משקיעים וחברות מובילות, ושרותינו כוללים איתור חברות לרכישה, איתור משקיעים ישראליים / בינלאומיים, בדיקת כדאיות העסקה ותכנון אופטימלי של מתווה העסקה תוך התחשבות בתכנוני מס בינלאומיים.

נושאים נוספים בתחום :

ניהול סיכונים

כל עסק נחשף במהלך חייו לאירועים אשר עלולים לגרום לו נזק ובמקרי קיצון לשיתוק מוחלט של פעילות הארגון. כדי למזער את החשיפה, על הארגון להיות

קרא עוד »